Loading...
AnasayfaÇıkacak OyunlarOyun İncelemeleri

Ghost of Tsushima İnceleme (E3 Gameplay)

 Sony  Playstation 4’e özel geliştirilen Ghost of Tsushima için ilk oynanış videosunu paylaştı. Ghost of Tsushima inceleme yazımıza geçelim.

Ghost of Tsushima inceleme (E3 Gameplay)

Geçtiğimiz yıl E3’te  video ile duyurusu yapılan o günden beri  beklenilen Ghost of Tsushima ilk oynanış videosunu gözler önüne serdi.

Ghost of Tsushima  ilk bakışta harika gözüküyor dövüş sistemi oldukça sağlamlaştırılmış ve bir hayli haz verici şekilde tasarlanmış,

Sony’nin Playstation’a özel her oyununa özel ilgi gösterdiğini hepimiz biliyoruz şunu söylemeliyim grafikler tadından yenmez bir oyun olacağı gibi duruyor.

Oyunumuzun geliştiricisi ünlü inFamous serisinin yapımcısı Sucker Punch uzun zamandır Ghost of Tsushima üzerinde çalışıyordu görünen o ki gerçekten çalışılmış, oyun feodal Japonya dönemini ele alıyor şuan için resmi bir çıkış tarihi henüz verilmedi ancak 2019’un ilk çeyreğinde çıkış yapması bekleniyor ve çıkışından sonra epey bir ses getireceğe benziyor. Ghost of Tsushima inceleme yazımı burada bitirerek sizleri gameplay ile baş başa bırakıyorum

İzlemek için tıklayın

 

Ghost of Tsushima inceleme

Diğer Yazılarımız
https://oyunbilimi.com/the-last-of-us-2-inceleme/

https://oyunbilimi.com/forza-horizon-4-inceleme-oyun-bilimi/

1
Kimler Neler Demiş?

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Turgut
Ziyaretçi
Turgut

güzel oyun

%d blogcu bunu beğendi: